در زمان روشن شدن نور UPS چه اقدامی باید انجام بگیرد؟

در زمان روشن شدن نور UPS چه اقدامی باید انجام بگیرد؟

معرفی به دوستان

نور UPS آنلاین خاموش می‌شود و به طور خودکار به برق باتری حتی زمانی که قطع برق وجود ندارد. به طور مشابه، هنگامی که یک راه اندازی سرد انجام می‌شود، LED آنلاین ممکن است قبل از روشن شدن ‘باتری‘ روشن شود، به این معنی که UPS از قدرت باتری استفاده می‌کند.

در زمان روشن شدن نور UPS چه اقدامی باید انجام بگیرد؟

وقتی یک تست خود انجام می‌شود، همین اتفاق می‌افتد. در حالی که UPS ممکن است قدرت را تامین کند، قدرت از باتری می‌آید. تعویض باتری ممکن است اثر نداشته باشد، زیرا این مسئله ممکن است با یک یو پی اس باشد.

اولین چیزی که باید بررسی شود، منبع برق است که یوپی اس متصل است. ممکن است یک مسئله ساده از خروجی برق کار کند. اما، اگر هیچ مشکلی با منبع برق وجود نداشته باشد، باید مدار ورودی مدار یو پی اس را بررسی کرد. اگر از بین رفته است، آن را با فشار دادن آن تا زمانی که کلیک می‌کنید، تنظیم مجدد کنید. اما اگر قطع کننده مدار نداشته باشد، سیم برق مورد بعدی برای بررسی است. این مسئله ممکن است از یک کابل برق شل یا آسیب دیده ایجاد شود.
همچنین توصیه می‌شود که طول عمر یک دستگاه یو پی اس، که از پنج تا هفت سال طول می‌کشد، بررسی شود. هنگامی که دستگاه به پایان عمر رسیده است ممکن است لازم باشد آن را جایگزین کنید. برخی از تولید کنندگان برنامه‌های Trade In را برای مشتریان خود ارائه می‌دهند که وقتی در واحد‌های قدیمی UPS خود تجدید نظر می‌کنند، تخفیف‌های قابل توجهی می‌گیرند. این به کاربران امکان می‌دهد تا هزینه‌ی خرید یک واحد یو پی اس جدید را ذخیره کنند. کاربران همچنین می‌توانند یک UPS مرمت شده را بررسی کنند، که ممکن است ارزان‌تر از یک واحد با نام تجاری جدید باشد.

نظرات

 
   
 
Captcha