پیش بینی 61 هزار مگاواتی پیک بار سال آینده در کشور

پیش بینی 61 هزار مگاواتی پیک بار سال آینده در کشور

معرفی به دوستان

محمودرضا حقی‌فام معاون هماهنگی شرکت توانیر با اشاره به افزایش نیاز مصرف برق کشور، عنوان کرد:‌ پیش‌بینی می‌شود در زمان پیک بار سال آینده به 61 هزار مگاوات برق در کشور نیاز داشته باشیم.

پیش بینی 61 هزار مگاواتی پیک بار سال آینده در کشور

محمودرضا حقی فام در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد، با اشاره به نیاز 3000 مگاوات مدیریت برق در کشور، گفت: ما به هیچ عنوان علاقه مند نیستیم صادرات برق به کشورهای همسایه را با چالش مواجه کنیم.
وی با بیان اینکه پیش بینی می شود در زمان پیک بار سال 1398 کشور به 61 هزار مگاوات مصرف برق نیاز دارد، افزود: مدیران صنعت برق کشور باید با افزایش بهره برداری تلفات این حوزه را کاهش دهند.
معاون هماهنگی شرکت توانیر در ادامه با اشاره به صادرات 1700 مگاوات برق به خارج کشور، گفت: نیاز برق کشور افزایش یافته است.
حقی فام، 15 خرداد تا 15 شهریور هر سال را پیک بار مصرف برق در کشور دانست و بیان کرد: در سال 1398 مدیریت مصرف برق کشور به همراهی مستمر شهرک های صنعتی نیاز دارد.
این مسئول با بیان اینکه فعالیت دو روز در هفته شهرک های صنعتی باید به روزهای پنج شنبه و جمعه منتقل شود، تصریح کرد: با افزایش محصولات الکترونیکی مسئولیت شرکت توانیر در تولید برق افزایش یافته است.

نظرات

 
   
 
Captcha