عرضه یک مجموعه سه گانه از محصولات اسمارت هوم سامسونگ

عرضه یک مجموعه سه گانه از محصولات اسمارت هوم سامسونگ

معرفی به دوستان

سیاست‌های سامسونگ در قبال محصولات اسمارت هوم در طول این سال‌ها چندان شفاف نبوده و به نظر می‌رسید این شرکت برنامه مدون و جدی را برای عرضه این محصولات دنبال نمی‌کند. با این حال استارتاپ اتوماسیون خانگی این شرکت با نام Smart Things که در سال 2014 راه‌اندازی شد تا به حال عملکرد ثابتی از خود نشان داده. حالا این برند از یک مجموعه سه گانه محصول در این حوزه رونمایی کرده است.

عرضه یک مجموعه سه گانه از محصولات اسمارت هوم سامسونگ

دو محصول از این مجموعه یعنی SmartThings Cam و WiFi Smart Plug مزیت استفاده از یک هاب مشترک را دارند، در حالی که محصول دیگر یعنی Smart Bulb هاب اختصاصی خودش را خواهد داشت.

اسمارت هوم

هیچکدام از محصولات جدید مشخصات عجیب و غریبی ندارند و معمولی به نظر می‌رسند. Cam که 90 دلار قیمت‌گذاری شده با کیفیت 1080 و در زاویه 145 درجه تصویربرداری می‌کند و در تاریکی هم از قابلیت دید در شب بهره می‌گیرد. همچنین می‌تواند ویدیوهای HDR ضبط کند و به صدای دو طرفه مجهز است.

از آن طرف امکانات Smart Plug در برابر قیمت 18 دلاری آن را به گزینه مقرون به صرفه‌تری نسبت به محصول مشابه 25 دلاری آمازون تبدیل می‌کند. با اتصال لامپ، وسایل برقی و مشابه آن‌ها کاربر امکان کنترل از طریق الکسا، دستیار گوگل و بیکسبی را خواهد داشت.

با توجه به اینکه محصولات مرتبط با اسمارت هوم سامسونگ موفقیت خوبی نداشته‌اند باید دید آیا محصولات SmartThings می‌توانند جایگاه خود را بین کاربران پیدا کنند یا خیر.

نظرات

 
   
 
Captcha