يكشنبه ، 10 ارديبهشت ، 1396

یو پی اس ، UPS ، قیمت یو پی اس، لیست قیمت یو پی اس، قیمت UPS،خرید UPS، فروش UPS

خرید یو پی اس،فروش یوپی اس، يو پي اس، يوپي اس

یو پی اس چیست؟

نام اصلی یو پی اس  منبع تغذیهٔ وقفه‌ناپذیر و در زبان انگلیسی Uninterruptible power supply یا UPS نامیده می شود.
این وسیله در کنار وسیله برقی که نیاز به محافظت مداوم دارند قرار می گیرد و در مواقع قطع برق و یا تغییرات شدید ولتاژ ورودی به دستگاه، اجازه انجام نرمال و طبیعی کار را به دستگاه می دهد.

موارد استفاده اصلی یو پی اس چیست؟

کیفیت  متغیر و غیر ایستا برق می‌تواند بر روی عملکرد کامپیوترها و سایر تجهیزات برقی حساس  تاثیر گذار باشد. برای جلوگیری از این مشکل از یو پی‌ اس استفاده می‌شود که به عنوان یک منبع تغذیه محافطتی و  بدون وقفه  در برابر تغییرات ناگهانی ولتاژ ورودی برق عمل می‌کند و می‌تواند از وسایل برقی در مقابل رخدادهایی چون از بین رفتن و یا تخریب اطلاعات سیستم، حتی بدون حضور مستقیم کاربر محافظت نماید.

انواع یو پی اس ها

  • با عملکرد آفلاین یا کشیک انفعالی
  • تبادل 2 طرفه یا بر خط
  • در تعامل با خط

یوپی‌اس‌ های متفاوت با استفاده از منبع انرژی ثانوی مانند یک ژنراتور ، سیستم قدرت را به شکل آماده‌ به‌ کار در لحظات اضطراری نگاه می‌دارند، در لحظهٔ قطع برق و یا نوسانات شدید ، به وسیله یک یا چند باتری به قسمت ورودی یو پی اس ، تغذیهٔ مدارهای الکترونیکی ادامه می‌یابد و در نتیجه کاربران در زمان قطع برق آنرا احساس نخواهند کرد. برای کاربرانی که نیاز به توان بالاتری دارند این کار با استفاده از ژنراتورهای دیزلی قوی تر صورت می‌گیرد.


یو پی اس مشاهده شده توسط Microsoft on Jan 6 . یو پی اس شرکت کمان سیستم با بیش از 16 سال سابقه درخشان در تولید و عرضه انواع یو پی اس آنلاین ، یو پی اس آفلاین ، اینورتر ، استبلایزرهای سرووموتوری ، منابع تغذیه سوئیچینگ ، شارژر ، ترانسفورماتور ، کابینت باتری و انواع باتری خشک یو پی اس UPS رتبه: 5.0

تماس با کمان سیستم

آدرس : تهران خیابان آزادی نبش خیابان شادمهرجنب بانک ملی شماره 1 طبقه 2 واحد 5

تلفکس : 7 - 66594873
تلفن : 66021592 - 66046276 - 66021792 - 66029559 - 66030884